O nás

Roky jsme bojovali s nekvalitními potisky merchandise a pozdními dodávkami objednaného zboží pro náš Obscene Extreme festival. Vystřídali jsme několik tiskáren a celý tenhle projekt byl zpočátku tak trošku šílenej Čurbyho nápad se slovy: „Koupíme tiskárnu a budeme si to všechno tisknout sami“, kterému jsme se zasmáli a nechali to být.

No, a na podzim roku 2022 jsme jeli do Brna omrknout DTG tiskárnu, o měsíc později ji koupili a začali si tisknout merchandise pro OBSCENE EXTREME festival sami. Všechno jsme se naučili, museli vychytat pár věcí a nyní jsme schopni tisknout opravdu vysoce kvalitní tiskem na téměř veškerý textil!!!

Tiskneme merchandise na zakázku pro kapely, firmy i jednotlivce. Stále se učíme a přidáváme nové možnosti tisku. A tak dnes můžeme tisknout v podstatě na jakýkoliv materiál díky technologii DTF. Děláme i vlastní čepice, hrníčky, trenky, kalhotky a další. Takže nás v případě zájmu neváhejte kontaktovat.

Čurby a Mára

EXTREME print tým

Mára

Mistr tiskař, práce všeho druhu. Mára jede kvalitu, baví ho to a snaží se splnit, co vám na očích vidí.

E-mail: info@extremeprint.cz
Telefon: +420 776 752 265

Naty

Tiskař a grafik. Všechno mu sice trvá jako všem grafikům, do práce chodí pozdě, ale když chce, má skvělé nápady a laťku kvality neustále zvedá.

E-mail: info@extremeprint.cz
Telefon: +420 775 888 994

Čurby

Mastermind celého projektu neboli všechny chytré řeči všeho druhu a taky balič veškerých objednávek.

E-mail: curby@obscene.cz
Telefon: +420 603 585 619

Aneta

Správce sociálních sítí, webových stránek a propagace projektu

E-mail: aneta@obsceneextreme.cz
Telefon: +420 737 531 685

Bilos

Obchoďák bez kvádra. Prostě ten, který vám to vše nabídne a prodá.

E-mail: bilos@obscene.cz
Telefon: +420 605 521 989

Přejít nahoru